MG2JT150K
Prehľad produktov
Číslo dielu: MG2JT150K
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 150K OHM 2W 5% AXIAL
listoch: MG2JT150K.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie MG2JT150K
Číslo dielu MG2JT150K Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 150K OHM 2W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 255953 pcs Dátový hárok MG2JT150K.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
séria MG odpor 150 kOhms
Výkon (watty) 2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 175°C
Poruchovosť - Detailný popis 150 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Moisture Resistant, Safety Metal Film