MG2FT300M
Prehľad produktov
Číslo dielu: MG2FT300M
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 300M OHM 2W 1% AXIAL
listoch: MG2FT300M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie MG2FT300M
Číslo dielu MG2FT300M Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 300M OHM 2W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 69052 pcs Dátový hárok MG2FT300M.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
séria MG odpor 300 MOhms
Výkon (watty) 2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 175°C
Poruchovosť - Detailný popis 300 MOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Moisture Resistant, Safety Metal Film