MG2FA4M70
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MG2FA4M70
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 4.7M OHM 2W 1% AXIAL
listoch: MG2FA4M70.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie MG2FA4M70
Číslo dielu MG2FA4M70 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 4.7M OHM 2W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 159555 pcs Dátový hárok MG2FA4M70.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
séria MG odpor 4.7 MOhms
Výkon (watty) 2W obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 175°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Flame Retardant Coating, High Voltage, Moisture Resistant, Safety
Poruchovosť - Detailný popis 4.7 MOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Moisture Resistant, Safety Metal Film