LVM5JB62L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
LVM5JB62L0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LVM5JB62L0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES CERAMIC 0.062 OHM 5W 5% VERT
listoch: 1.LVM5JB62L0.pdf2.LVM5JB62L0.pdf
  • správa
Špecifikácie LVM5JB62L0
Číslo dielu LVM5JB62L0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES CERAMIC 0.062 OHM 5W 5% VERT Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 100682 pcs Dátový hárok 1.LVM5JB62L0.pdf2.LVM5JB62L0.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient -
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.520" L x 0.382" W (13.21mm x 9.70mm)
séria LVM odpor 62 mOhms
Výkon (watty) 5W obal Bulk
Balík / puzdro Radial Ostatné mená LVM 5 0.062 5% B