LVM5FB10L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
LVM5FB10L0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LVM5FB10L0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.01 OHM 5W 1% RADIAL
listoch: 1.LVM5FB10L0.pdf2.LVM5FB10L0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie LVM5FB10L0
Číslo dielu LVM5FB10L0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 0.01 OHM 5W 1% RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 83734 pcs Dátový hárok 1.LVM5FB10L0.pdf2.LVM5FB10L0.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient -
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.520" L x 0.382" W (13.21mm x 9.70mm)
séria LVM odpor 10 mOhms
Výkon (watty) 5W obal Bulk
Balík / puzdro Radial Ostatné mená LVM 5 0.01 1% B