LVM5JB15L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LVM5JB15L0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.015 OHM 5W 5% RADIAL
listoch: 1.LVM5JB15L0.pdf2.LVM5JB15L0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie LVM5JB15L0
Číslo dielu LVM5JB15L0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 0.015 OHM 5W 5% RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 108061 pcs Dátový hárok 1.LVM5JB15L0.pdf2.LVM5JB15L0.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient -
Balík dodávateľov zariadení Radial Lead Veľkosť / rozmer 0.520" L x 0.382" W (13.21mm x 9.70mm)
séria LVM odpor 15 mOhms
Výkon (watty) 5W obal Bulk
Balík / puzdro Radial Prevádzková teplota -55°C ~ 250°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.047" (26.60mm) Vlastnosti Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Poruchovosť - Detailný popis 15 mOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Foil