KAL25JB1R50
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: KAL25JB1R50
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES CHAS MNT 1.5 OHM 5% 25W
listoch: KAL25JB1R50.pdf
  • správa
Špecifikácie KAL25JB1R50
Číslo dielu KAL25JB1R50 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES CHAS MNT 1.5 OHM 5% 25W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 52590 pcs Dátový hárok KAL25JB1R50.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Veľkosť / rozmer 1.062" L x 1.080" W (26.97mm x 27.43mm) séria KAL
odpor 1.5 Ohms Výkon (watty) 25W
obal Bulk Balík / puzdro Axial, Box
Prevádzková teplota -55°C ~ 275°C Funkcia montáže Flanges
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Lead štýl Solder Lugs Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.577" (14.66mm) Vlastnosti Moisture Resistant
Poruchovosť - Detailný popis 1.5 Ohms ±5% 25W Wirewound Chassis Mount Resistor