KAL25JB20R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
KAL25JB20R0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: KAL25JB20R0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES CHAS MNT 20 OHM 5% 25W
listoch: 1.KAL25JB20R0.pdf2.KAL25JB20R0.pdf
  • správa
Špecifikácie KAL25JB20R0
Číslo dielu KAL25JB20R0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES CHAS MNT 20 OHM 5% 25W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 54888 pcs Dátový hárok 1.KAL25JB20R0.pdf2.KAL25JB20R0.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±30ppm/°C
Veľkosť / rozmer 1.062" L x 1.080" W (26.97mm x 27.43mm) séria KAL
odpor 20 Ohms Výkon (watty) 25W
obal Bulk Balík / puzdro Axial, Box
Ostatné mená KAL 25 20 5% B