KAL25FBR660
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: KAL25FBR660
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES CHAS MNT 0.66 OHM 1% 25W
listoch: KAL25FBR660.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
250 pcs
  • správa
Špecifikácie KAL25FBR660
Číslo dielu KAL25FBR660 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES CHAS MNT 0.66 OHM 1% 25W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 43146 pcs Dátový hárok KAL25FBR660.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Veľkosť / rozmer 1.062" L x 1.080" W (26.97mm x 27.43mm) séria KAL
odpor 660 mOhms Výkon (watty) 25W
obal Bulk Balík / puzdro Axial, Box
Prevádzková teplota -55°C ~ 275°C Funkcia montáže Flanges
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Lead štýl Solder Lugs Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.577" (14.66mm) Vlastnosti Moisture Resistant
Poruchovosť - Detailný popis 660 mOhms ±1% 25W Wirewound Chassis Mount Resistor