HVCB2010FKC100M
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
HVCB2010FKC100M Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: HVCB2010FKC100M
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 100M OHM 1% 1W 2010
listoch: 1.HVCB2010FKC100M.pdf2.HVCB2010FKC100M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie HVCB2010FKC100M
Číslo dielu HVCB2010FKC100M Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 100M OHM 1% 1W 2010 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 43026 pcs Dátový hárok 1.HVCB2010FKC100M.pdf2.HVCB2010FKC100M.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 2010 Veľkosť / rozmer 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
séria HVC odpor 100 MOhms
Výkon (watty) 1W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 2010 (5025 Metric) Ostatné mená HVCB 2010 T2 100M 1% I