HVCB2010FKC249K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: HVCB2010FKC249K
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 249K OHM 1% 1W 2010
listoch: 1.HVCB2010FKC249K.pdf2.HVCB2010FKC249K.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie HVCB2010FKC249K
Číslo dielu HVCB2010FKC249K Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 249K OHM 1% 1W 2010 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 39664 pcs Dátový hárok 1.HVCB2010FKC249K.pdf2.HVCB2010FKC249K.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 2010 Veľkosť / rozmer 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
séria HVC odpor 249 kOhms
Výkon (watty) 1W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 2010 (5025 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.030" (0.76mm) Vlastnosti High Voltage, Pulse Withstanding
Poruchovosť - Detailný popis 249 kOhms ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) High Voltage, Pulse Withstanding Thick Film