HVCB2010FDD10M0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
HVCB2010FDD10M0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: HVCB2010FDD10M0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 10M OHM 1% 1W 2010
listoch: 1.HVCB2010FDD10M0.pdf2.HVCB2010FDD10M0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie HVCB2010FDD10M0
Číslo dielu HVCB2010FDD10M0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 10M OHM 1% 1W 2010 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 44905 pcs Dátový hárok 1.HVCB2010FDD10M0.pdf2.HVCB2010FDD10M0.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 2010 Veľkosť / rozmer 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
séria HVC odpor 10 MOhms
Výkon (watty) 1W obal Original-Reel®
Balík / puzdro 2010 (5025 Metric) Ostatné mená HVCB2010FDD10M0DKR
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.030" (0.76mm)
Vlastnosti High Voltage, Pulse Withstanding Poruchovosť -
Detailný popis 10 MOhms ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) High Voltage, Pulse Withstanding Thick Film zloženie Thick Film