HVCB1206FDC250M
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
HVCB1206FDC250M Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: HVCB1206FDC250M
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES SMD 250 MOHMS 1% 1/3W 1206
listoch: 1.HVCB1206FDC250M.pdf2.HVCB1206FDC250M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie HVCB1206FDC250M
Číslo dielu HVCB1206FDC250M Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES SMD 250 MOHMS 1% 1/3W 1206 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 14892 pcs Dátový hárok 1.HVCB1206FDC250M.pdf2.HVCB1206FDC250M.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 1206 Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
séria HVC odpor 250 MOhms
Výkon (watty) 0.333W, 1/3W obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro 1206 (3216 Metric) Ostatné mená HVCB1206FDC250MCT
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.030" (0.76mm)
Vlastnosti High Voltage, Pulse Withstanding Detailný popis 250 MOhms ±1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) High Voltage, Pulse Withstanding Thick Film