HVCB1206FDC5M60
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
HVCB1206FDC5M60 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: HVCB1206FDC5M60
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 5.6M OHM 1% 1/3W 1206
listoch: 1.HVCB1206FDC5M60.pdf2.HVCB1206FDC5M60.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie HVCB1206FDC5M60
Číslo dielu HVCB1206FDC5M60 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 5.6M OHM 1% 1/3W 1206 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 28725 pcs Dátový hárok 1.HVCB1206FDC5M60.pdf2.HVCB1206FDC5M60.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 1206 Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
séria HVC odpor 5.6 MOhms
Výkon (watty) 0.333W, 1/3W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 1206 (3216 Metric) Ostatné mená HVCB1206FDC5M60TR
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.030" (0.75mm)
Vlastnosti High Voltage, Pulse Withstanding Poruchovosť -
Detailný popis 5.6 MOhms ±1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) High Voltage, Pulse Withstanding Thick Film zloženie Thick Film