HVCB1206DTC10M0
Prehľad produktov
Číslo dielu: HVCB1206DTC10M0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 10M OHM 0.5% 1/3W 1206
listoch: 1.HVCB1206DTC10M0.pdf2.HVCB1206DTC10M0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
4000 pcs
  • správa
Špecifikácie HVCB1206DTC10M0
Číslo dielu HVCB1206DTC10M0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 10M OHM 0.5% 1/3W 1206 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 40120 pcs Dátový hárok 1.HVCB1206DTC10M0.pdf2.HVCB1206DTC10M0.pdf
tolerancia ±0.5% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 1206 Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
séria HVC odpor 10 MOhms
Výkon (watty) 0.333W, 1/3W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 1206 (3216 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.030" (0.75mm) Vlastnosti High Voltage, Pulse Withstanding
Poruchovosť - Detailný popis 10 MOhms ±0.5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) High Voltage, Pulse Withstanding Thick Film