EWT100JB50K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
EWT100JB50K0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: EWT100JB50K0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES CHAS MNT 50K OHM 5% 100W
listoch: 1.EWT100JB50K0.pdf2.EWT100JB50K0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie EWT100JB50K0
Číslo dielu EWT100JB50K0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES CHAS MNT 50K OHM 5% 100W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 7522 pcs Dátový hárok 1.EWT100JB50K0.pdf2.EWT100JB50K0.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient -
Veľkosť / rozmer 0.752" Dia x 6.496" L (19.10mm x 165.00mm) séria EWT
odpor 50 kOhms Výkon (watty) 100W
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Tubular
Ostatné mená EWT 100 50K 5% B
EWT10050KJB
EWT10050KJB-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 350°C
Funkcia montáže Brackets (not included) Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks Lead štýl Tab
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Flame Proof, Safety Poruchovosť -
Detailný popis 50 kOhms ±5% 100W Wirewound Chassis Mount Resistor zloženie Wirewound