EWT100JB25R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
EWT100JB25R0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: EWT100JB25R0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES CHAS MNT 25 OHM 5% 100W
listoch: 1.EWT100JB25R0.pdf2.EWT100JB25R0.pdf
  • správa
Špecifikácie EWT100JB25R0
Číslo dielu EWT100JB25R0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES CHAS MNT 25 OHM 5% 100W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 7469 pcs Dátový hárok 1.EWT100JB25R0.pdf2.EWT100JB25R0.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient -
Veľkosť / rozmer 0.752" Dia x 6.496" L (19.10mm x 165.00mm) séria EWT
odpor 25 Ohms Výkon (watty) 100W
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Tubular
Ostatné mená EWT 100 25 5% B
EWT10025JB
EWT10025JB-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 350°C
Detailný popis 25 Ohms ±5% 100W Wirewound Chassis Mount Resistor zloženie Wirewound