EWT100JB250R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
EWT100JB250R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: EWT100JB250R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES CHAS MNT 250 OHM 5% 100W
listoch: 1.EWT100JB250R.pdf2.EWT100JB250R.pdf
  • správa
Špecifikácie EWT100JB250R
Číslo dielu EWT100JB250R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES CHAS MNT 250 OHM 5% 100W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 7299 pcs Dátový hárok 1.EWT100JB250R.pdf2.EWT100JB250R.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient -
Veľkosť / rozmer 0.752" Dia x 6.496" L (19.10mm x 165.00mm) séria EWT
odpor 250 Ohms Výkon (watty) 100W
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Tubular
Ostatné mená EWT 100 250 5% B
EWT100250JB
EWT100250JB-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 350°C
Detailný popis 250 Ohms ±5% 100W Wirewound Chassis Mount Resistor zloženie Wirewound