CF18JT6M20
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF18JT6M20 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CF18JT6M20
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 6.2M OHM 1/8W 5% AXIAL
listoch: 1.CF18JT6M20.pdf2.CF18JT6M20.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie CF18JT6M20
Číslo dielu CF18JT6M20 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 6.2M OHM 1/8W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3111490 pcs Dátový hárok 1.CF18JT6M20.pdf2.CF18JT6M20.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient 0/ -1500ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
séria CF odpor 6.2 MOhms
Výkon (watty) 0.125W, 1/8W obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená CF18JT6M20CT
Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Flame Retardant Coating, Safety Poruchovosť -
Detailný popis 6.2 MOhms ±5% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film zloženie Carbon Film