CF18JT680R
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
CF18JT680R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CF18JT680R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 680 OHM 1/8W 5% CF AXIAL
listoch: 1.CF18JT680R.pdf2.CF18JT680R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie CF18JT680R
Číslo dielu CF18JT680R Výrobca Stackpole Electronics Inc.
popis RES 680 OHM 1/8W 5% CF AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2835732 pcs Dátový hárok 1.CF18JT680R.pdf2.CF18JT680R.pdf
Napájacie napätie - AC - Napätie - práca 0.125W, 1/8W
Napätie - porucha Axial Hrúbka (Max) 0/ -400ppm/°C
Veľkosť / rozmer 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm) séria CF
Stav RoHS Cut Tape (CT) polarizácia Axial
Ostatné mená CF1/8680JRCT
CF1/8680JRCT-ND
CF18JT680RCT
Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Výrobné číslo výrobcu CF18JT680R Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Flame Retardant Coating, Safety FIFO je 2
Rozšírený popis 680 Ohm ±5% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±5%
popis RES 680 OHM 1/8W 5% CF AXIAL Povlak, typ puzdra Carbon Film