CF18JT6M80
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
CF18JT6M80 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CF18JT6M80
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 6.8M OHM 1/8W 5% CF AXIAL
listoch: 1.CF18JT6M80.pdf2.CF18JT6M80.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie CF18JT6M80
Číslo dielu CF18JT6M80 Výrobca Stackpole Electronics Inc.
popis RES 6.8M OHM 1/8W 5% CF AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2682525 pcs Dátový hárok 1.CF18JT6M80.pdf2.CF18JT6M80.pdf
Napájacie napätie - AC - Napätie - práca 0.125W, 1/8W
Napätie - porucha Axial Hrúbka (Max) 0/ -1500ppm/°C
Veľkosť / rozmer 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm) séria CF
Stav RoHS Cut Tape (CT) polarizácia Axial
Ostatné mená CF1/86.8MJRCT
CF1/86.8MJRCT-ND
CF18JT6M80CT
Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Výrobné číslo výrobcu CF18JT6M80 Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Flame Retardant Coating, Safety FIFO je 2
Rozšírený popis 6.8M Ohm ±5% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±5%
popis RES 6.8M OHM 1/8W 5% CF AXIAL Povlak, typ puzdra Carbon Film
Bandwidth 6.8M
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
CF18JT68R0
CF18JT68R0
výrobcovia: Stackpole Electronics, Inc.
popis: RES 68 OHM 1/8W 5% AXIAL
Skladom: 6424195 pcs
Stiahnuť ▼: CF18JT68R0.pdf
RFQ
CF18JT6M80
CF18JT6M80
popis: RES 6.8M OHM 1/8W 5% CF AXIAL