PQ12RD8SJ00H
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
PQ12RD8SJ00H Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PQ12RD8SJ00H
Výrobca / Značka: Sharp Microelectronics
Popis produktu IC REG LINEAR 12V 800MA TO220-4
listoch:
  • správa
Špecifikácie PQ12RD8SJ00H
Číslo dielu PQ12RD8SJ00H Výrobca Sharp Microelectronics
popis IC REG LINEAR 12V 800MA TO220-4 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4926 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) - Napätie - výstup (Min / Pevné) 12V
Napätie - výstup (Max) 20V Napätie - vstup (Max) 20V
Balík dodávateľov zariadení TO-220-4 séria -
Ochranné funkcie - obal Tube
Balík / puzdro TO-220-4 PSRR -
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená 425-2288-5 Prevádzková teplota -20°C ~ 80°C
Počet regulátorov 1 Typ montáže Through Hole
Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 800mA TO-220-4 Prúd - výstup 800mA
Ovládacie funkcie -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
PQ12RD21J00H
PQ12RD21J00H
výrobcovia: Sharp Microelectronics
popis: IC REG LINEAR 12V 2A TO220-4
Skladom: 81961 pcs
Stiahnuť ▼: PQ12RD21J00H.pdf
RFQ
PQ12RD8S
PQ12RD8S
popis: IC REG LINEAR 12V 800MA TO220-4