PQ12RD21J00H
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
PQ12RD21J00H Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PQ12RD21J00H
Výrobca / Značka: Sharp Microelectronics
Popis produktu IC REG LINEAR 12V 2A TO220-4
listoch: PQ12RD21J00H.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie PQ12RD21J00H
Číslo dielu PQ12RD21J00H Výrobca Sharp Microelectronics
popis IC REG LINEAR 12V 2A TO220-4 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 81961 pcs Dátový hárok PQ12RD21J00H.pdf
Odchod napätia (Max) 0.5V @ 2A Napätie - výstup (Min / Pevné) 12V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 20V
Balík dodávateľov zariadení TO-220-4 séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature obal Tube
Balík / puzdro TO-220-4 PSRR 55dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená 425-2287-5 Prevádzková teplota -20°C ~ 80°C
Počet regulátorov 1 Typ montáže Through Hole
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 2A TO-220-4
Aktuálny - pokojný (Iq) 10mA Prúd - výstup 2A