PQ12RD1BJ00H
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
PQ12RD1BJ00H Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PQ12RD1BJ00H
Výrobca / Značka: Sharp Microelectronics
Popis produktu IC REG LINEAR 12V 1A TO220-4
listoch: PQ12RD1BJ00H.pdf
  • správa
Špecifikácie PQ12RD1BJ00H
Číslo dielu PQ12RD1BJ00H Výrobca Sharp Microelectronics
popis IC REG LINEAR 12V 1A TO220-4 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4939 pcs Dátový hárok PQ12RD1BJ00H.pdf
Odchod napätia (Max) 0.5V @ 500mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 12V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 20V
Balík dodávateľov zariadení TO-220-4 séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature obal Tube
Balík / puzdro TO-220-4 PSRR 55dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená 425-2286-5 Prevádzková teplota -20°C ~ 80°C
Počet regulátorov 1 Typ montáže Through Hole
Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 1A TO-220-4 Aktuálny - pokojný (Iq) 10mA
Prúd - výstup 1A Ovládacie funkcie Enable
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
PQ12RD1B
PQ12RD1B
výrobcovia: Sharp Microelectronics
popis: IC REG LINEAR 12V 1A TO220-4