TS14001-C042DFNR
Prehľad produktov
Číslo dielu: TS14001-C042DFNR
Výrobca / Značka: Semtech
Popis produktu IC REG LINEAR 4.2V 100MA 8VDFN
listoch: TS14001-C042DFNR.pdf
  • správa
Špecifikácie TS14001-C042DFNR
Číslo dielu TS14001-C042DFNR Výrobca Semtech
popis IC REG LINEAR 4.2V 100MA 8VDFN Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3980 pcs Dátový hárok TS14001-C042DFNR.pdf
Odchod napätia (Max) - Napätie - výstup (Min / Pevné) 4.2V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 5.5V
Balík dodávateľov zariadení 8-VDFN (2x2) séria nanoSmart®
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Počet regulátorov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 4.2V 100mA 8-VDFN (2x2)
Aktuálny - pokojný (Iq) 20nA Prúd - výstup 100mA