TS14001-C025DFNR
SemtechSemtech
Semtech
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: TS14001-C025DFNR
Výrobca / Značka: Semtech
Popis produktu IC REG LINEAR 2.5V 200MA 8VDFN
listoch: TS14001-C025DFNR.pdf
  • správa
Špecifikácie TS14001-C025DFNR
Číslo dielu TS14001-C025DFNR Výrobca Semtech
popis IC REG LINEAR 2.5V 200MA 8VDFN Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5773 pcs Dátový hárok TS14001-C025DFNR.pdf
Odchod napätia (Max) - Napätie - výstup (Min / Pevné) 2.5V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 5.5V
Balík dodávateľov zariadení 8-VDFN (2x2) séria nanoSmart®
Ochranné funkcie Over Current obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 8-VFDFN Exposed Pad PSRR -
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Počet regulátorov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 200mA 8-VDFN (2x2)
Aktuálny - pokojný (Iq) 20nA Prúd - výstup 200mA