TS14002-C023DFNR
Prehľad produktov
Číslo dielu: TS14002-C023DFNR
Výrobca / Značka: Semtech
Popis produktu IC REG LINEAR 150MA 8MLPD
listoch: TS14002-C023DFNR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
10000 pcs
  • správa
Špecifikácie TS14002-C023DFNR
Číslo dielu TS14002-C023DFNR Výrobca Semtech
popis IC REG LINEAR 150MA 8MLPD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 186817 pcs Dátový hárok TS14002-C023DFNR.pdf
Odchod napätia (Max) - Napätie - výstup (Min / Pevné) 2.3V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 5.5V
Balík dodávateľov zariadení 8-DFN (2x2) séria nanoSmart®
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TJ) Počet regulátorov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.3V 150mA 8-DFN (2x2) Prúd - Napájanie (Max) 200µA
Prúd - výstup 150mA Ovládacie funkcie Enable