80ZLH150MEFC10X20
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 80ZLH150MEFC10X20
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM RAD
listoch: 1.80ZLH150MEFC10X20.pdf2.80ZLH150MEFC10X20.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 80ZLH150MEFC10X20
Číslo dielu 80ZLH150MEFC10X20 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM RAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 232726 pcs Dátový hárok 1.80ZLH150MEFC10X20.pdf2.80ZLH150MEFC10X20.pdf
Napätie - hodnotené 80V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria ZLH hodnotenie -
polarizácia Polar Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks
Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 150µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapacitné 150µF aplikácia General Purpose