80ZLH1500MEFC18X40
RubyconRubycon
80ZLH1500MEFC18X40 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 80ZLH1500MEFC18X40
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 1500UF 20% 80V RADIAL
listoch: 1.80ZLH1500MEFC18X40.pdf2.80ZLH1500MEFC18X40.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 80ZLH1500MEFC18X40
Číslo dielu 80ZLH1500MEFC18X40 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 1500UF 20% 80V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 61347 pcs Dátový hárok 1.80ZLH1500MEFC18X40.pdf2.80ZLH1500MEFC18X40.pdf
Napätie - hodnotené 80V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.709" Dia (18.00mm)
séria ZLH Ripple Current @ nízkej frekvencie 2.106A @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená 1189-3045
80ZLH1500MEFC18X40-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 26 mOhms Výška - sedenie (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 1500µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapacitné 1500µF aplikácia General Purpose