80ZLH1500MEFCGC18X40
RubyconRubycon
80ZLH1500MEFCGC18X40 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 80ZLH1500MEFCGC18X40
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 1500UF 20% 80V RADIAL
listoch: 1.80ZLH1500MEFCGC18X40.pdf2.80ZLH1500MEFCGC18X40.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 80ZLH1500MEFCGC18X40
Číslo dielu 80ZLH1500MEFCGC18X40 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 1500UF 20% 80V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 41101 pcs Dátový hárok 1.80ZLH1500MEFCGC18X40.pdf2.80ZLH1500MEFCGC18X40.pdf
Napätie - hodnotené 80V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.709" Dia (18.00mm)
séria ZLH Ripple Current @ nízkej frekvencie 2.106A @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Tape & Box (TB) Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks
Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 26 mOhms
Výška - sedenie (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 1500µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapacitné 1500µF