80LSQ33000M51X118
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 80LSQ33000M51X118
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu SCREW TERMINAL
listoch: 1.80LSQ33000M51X118.pdf2.80LSQ33000M51X118.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
30 pcs
  • správa
Špecifikácie 80LSQ33000M51X118
Číslo dielu 80LSQ33000M51X118 Výrobca Rubycon
popis SCREW TERMINAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2705 pcs Dátový hárok 1.80LSQ33000M51X118.pdf2.80LSQ33000M51X118.pdf
Napätie - hodnotené 80V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 2.008" Dia (51.00mm)
séria LSQ Ripple Current @ nízkej frekvencie 10.5A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 11.55A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar Balík / puzdro Radial, Can - Screw Terminals
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks
Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.858" (21.80mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 4.764" (121.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 33000µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 85°C
kapacitné 33000µF aplikácia General Purpose