80LSQ100000MNB77X141
RubyconRubycon
80LSQ100000MNB77X141 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 80LSQ100000MNB77X141
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 100000UF 20% 80V SCREW
listoch: 1.80LSQ100000MNB77X141.pdf2.80LSQ100000MNB77X141.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie 80LSQ100000MNB77X141
Číslo dielu 80LSQ100000MNB77X141 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 100000UF 20% 80V SCREW Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1205 pcs Dátový hárok 1.80LSQ100000MNB77X141.pdf2.80LSQ100000MNB77X141.pdf
Napätie - hodnotené 80V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 3.032" Dia (77.00mm)
séria LSQ Ripple Current @ nízkej frekvencie 21.5A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 23.65A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Screw Terminals Ostatné mená 1189-1917
80LSQ100000M77X141
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks
Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 1.236" (31.40mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 5.630" (143.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 100000µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 85°C
kapacitné 100000µF aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
80LSQ33000MEFC51X118
80LSQ33000MEFC51X118
výrobcovia: Rubycon
popis: CAP ALUM 33000UF 20% 80V SCREW