80LSQ68000M64X139
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 80LSQ68000M64X139
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu SCREW TERMINAL
listoch: 1.80LSQ68000M64X139.pdf2.80LSQ68000M64X139.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
20 pcs
  • správa
Špecifikácie 80LSQ68000M64X139
Číslo dielu 80LSQ68000M64X139 Výrobca Rubycon
popis SCREW TERMINAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1196 pcs Dátový hárok 1.80LSQ68000M64X139.pdf2.80LSQ68000M64X139.pdf
Napätie - hodnotené 80V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 2.520" Dia (64.00mm)
séria LSQ Ripple Current @ nízkej frekvencie 16.8A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 18.48A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar Balík / puzdro Radial, Can - Screw Terminals
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks
Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 1.110" (28.20mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 5.591" (142.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 68000µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 85°C
kapacitné 68000µF aplikácia General Purpose