63ZLJ680M12.5X35
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 63ZLJ680M12.5X35
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM RAD
listoch: 1.63ZLJ680M12.5X35.pdf2.63ZLJ680M12.5X35.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie 63ZLJ680M12.5X35
Číslo dielu 63ZLJ680M12.5X35 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM RAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 75900 pcs Dátový hárok 1.63ZLJ680M12.5X35.pdf2.63ZLJ680M12.5X35.pdf
Napätie - hodnotené 63V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.492" Dia (12.50mm)
séria ZLJ Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.672A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.04A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 32 Weeks
Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 680µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapacitné 680µF aplikácia General Purpose