63ZLJ47M6.3X11
RubyconRubycon
63ZLJ47M6.3X11 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 63ZLJ47M6.3X11
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL
listoch: 1.63ZLJ47M6.3X11.pdf2.63ZLJ47M6.3X11.pdf
  • správa
Špecifikácie 63ZLJ47M6.3X11
Číslo dielu 63ZLJ47M6.3X11 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 713065 pcs Dátový hárok 1.63ZLJ47M6.3X11.pdf2.63ZLJ47M6.3X11.pdf
Napätie - hodnotené 63V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.248" Dia (6.30mm)
séria ZLJ Ripple Current @ nízkej frekvencie 210mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 420mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-1511
63ZLJ47M63X11
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks
Životnosť @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.098" (2.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 280 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 47µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C kapacitné 47µF