63ZL330MEFC12.5X25
RubyconRubycon
63ZL330MEFC12.5X25 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 63ZL330MEFC12.5X25
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL
listoch: 1.63ZL330MEFC12.5X25.pdf2.63ZL330MEFC12.5X25.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 63ZL330MEFC12.5X25
Číslo dielu 63ZL330MEFC12.5X25 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 146694 pcs Dátový hárok 1.63ZL330MEFC12.5X25.pdf2.63ZL330MEFC12.5X25.pdf
Napätie - hodnotené 63V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.492" Dia (12.50mm)
séria ZL Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.018A @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 22 Weeks
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 43 mOhms
Výška - sedenie (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 330µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapacitné 330µF