63ZL470MEFC12.5X30
RubyconRubycon
63ZL470MEFC12.5X30 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 63ZL470MEFC12.5X30
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL
listoch: 1.63ZL470MEFC12.5X30.pdf2.63ZL470MEFC12.5X30.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
600 pcs
  • správa
Špecifikácie 63ZL470MEFC12.5X30
Číslo dielu 63ZL470MEFC12.5X30 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 96214 pcs Dátový hárok 1.63ZL470MEFC12.5X30.pdf2.63ZL470MEFC12.5X30.pdf
tolerancia 470µF Veľkosť pozemnej plochy 0.197" (5.00mm)
Veľkosť / rozmer 0.492" Dia (12.50mm) séria ZL
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Zvlnenie prúdu Polar polarizácia Radial, Can
Pitch - Konektor 63V Balík / puzdro -
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Počet kondenzátorov 1.2375A @ 120Hz
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Výrobné číslo výrobcu 63ZL470MEFC12.5X30
Životnosť @ Temp. - impedancia 39 mOhm
Výška - sedenie (Max) 1.260" (32.00mm) Rozšírený popis 470µF 63V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±20% popis CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL
aplikácia 5000 Hrs @ 105°C