63ZL220MEFC10X23
RubyconRubycon
63ZL220MEFC10X23 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 63ZL220MEFC10X23
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL
listoch: 1.63ZL220MEFC10X23.pdf2.63ZL220MEFC10X23.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 63ZL220MEFC10X23
Číslo dielu 63ZL220MEFC10X23 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 235844 pcs Dátový hárok 1.63ZL220MEFC10X23.pdf2.63ZL220MEFC10X23.pdf
Napätie - hodnotené 63V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria ZL Ripple Current @ nízkej frekvencie 650mA @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená 1189-4029
63ZL220MEFC10X23-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 22 Weeks Životnosť @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 73 mOhms Výška - sedenie (Max) 0.984" (25.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 220µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C
kapacitné 220µF aplikácia General Purpose