63YK1000MEFC16X25
RubyconRubycon
63YK1000MEFC16X25 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 63YK1000MEFC16X25
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 63V RADIAL
listoch: 1.63YK1000MEFC16X25.pdf2.63YK1000MEFC16X25.pdf
  • správa
Špecifikácie 63YK1000MEFC16X25
Číslo dielu 63YK1000MEFC16X25 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 1000UF 20% 63V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4841 pcs Dátový hárok 1.63YK1000MEFC16X25.pdf2.63YK1000MEFC16X25.pdf
Napätie - hodnotené 63V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.630" Dia (16.00mm)
séria YK Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.35A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.62A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.043" (26.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 1000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapacitné 1000µF aplikácia General Purpose