63YK47MEFCT16.3X11
RubyconRubycon
63YK47MEFCT16.3X11 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 63YK47MEFCT16.3X11
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL
listoch: 1.63YK47MEFCT16.3X11.pdf2.63YK47MEFCT16.3X11.pdf
  • správa
Špecifikácie 63YK47MEFCT16.3X11
Číslo dielu 63YK47MEFCT16.3X11 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5978 pcs Dátový hárok 1.63YK47MEFCT16.3X11.pdf2.63YK47MEFCT16.3X11.pdf
Napätie - hodnotené 63V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.248" Dia (6.30mm)
séria YK Ripple Current @ nízkej frekvencie 190mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 285mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.098" (2.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 47µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapacitné 47µF aplikácia General Purpose