63YK470M12.5X20
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 63YK470M12.5X20
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM RAD
listoch: 1.63YK470M12.5X20.pdf2.63YK470M12.5X20.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie 63YK470M12.5X20
Číslo dielu 63YK470M12.5X20 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM RAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 120447 pcs Dátový hárok 1.63YK470M12.5X20.pdf2.63YK470M12.5X20.pdf
Napätie - hodnotené 63V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.492" Dia (12.50mm)
séria YK Ripple Current @ nízkej frekvencie 880mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.056A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.846" (21.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 470µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapacitné 470µF