63PX470MEFC12.5X20
RubyconRubycon
63PX470MEFC12.5X20 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 63PX470MEFC12.5X20
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL
listoch: 1.63PX470MEFC12.5X20.pdf2.63PX470MEFC12.5X20.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 63PX470MEFC12.5X20
Číslo dielu 63PX470MEFC12.5X20 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 149796 pcs Dátový hárok 1.63PX470MEFC12.5X20.pdf2.63PX470MEFC12.5X20.pdf
Napätie - hodnotené 63V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.492" Dia (12.50mm)
séria PX Ripple Current @ nízkej frekvencie 700mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 840mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-1478
63PX470MEFC125X20
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 34 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 470µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapacitné 470µF aplikácia General Purpose