63PX2200MEFCGC18X31.5
RubyconRubycon
63PX2200MEFCGC18X31.5 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 63PX2200MEFCGC18X31.5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 2200UF 20% 63V RADIAL
listoch: 1.63PX2200MEFCGC18X31.5.pdf2.63PX2200MEFCGC18X31.5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 63PX2200MEFCGC18X31.5
Číslo dielu 63PX2200MEFCGC18X31.5 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 2200UF 20% 63V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 40661 pcs Dátový hárok 1.63PX2200MEFCGC18X31.5.pdf2.63PX2200MEFCGC18X31.5.pdf
Napätie - hodnotené 63V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.709" Dia (18.00mm)
séria PX Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.4A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.61A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 30 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.319" (33.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 2200µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapacitné 2200µF