63PZA27M8X12.5
RubyconRubycon
63PZA27M8X12.5 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 63PZA27M8X12.5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM POLY 27UF 20% 63V T/H
listoch: 1.63PZA27M8X12.5.pdf2.63PZA27M8X12.5.pdf
  • správa
Špecifikácie 63PZA27M8X12.5
Číslo dielu 63PZA27M8X12.5 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM POLY 27UF 20% 63V T/H Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 70594 pcs Dátový hárok 1.63PZA27M8X12.5.pdf2.63PZA27M8X12.5.pdf
Napätie - hodnotené 63V typ Polymer
tolerancia ±20% Veľkosť pozemnej plochy -
Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm) séria PZA
Ripple Current @ nízkej frekvencie 105mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 2.1A @ 100kHz
hodnotenie AEC-Q200 obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-2145
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks
Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 33 mOhm Detailný popis 27µF 63V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 33 mOhm 3000 Hrs @ 105°C
kapacitné 27µF aplikácia Automotive