63MU152M2012
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 63MU152M2012
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP FILM 1500PF 20% 63VDC 0805
listoch: 63MU152M2012.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie 63MU152M2012
Číslo dielu 63MU152M2012 Výrobca Rubycon
popis CAP FILM 1500PF 20% 63VDC 0805 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 55049 pcs Dátový hárok 63MU152M2012.pdf
Napätie - DC - tolerancia 1500pF
ukončenie - Veľkosť pozemnej plochy -
Veľkosť / rozmer 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) séria PMLCAP®, MU
Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia DC Link, DC Filtering polarizácia 0805 (2012 Metric)
Ostatné mená 63MU0.001502012X
63MU0.001502012X-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Výrobné číslo výrobcu 63MU152M2012
Životnosť @ Temp. - Výška - sedenie (Max) 0.039" (1.00mm)
Vlastnosti - Rozšírený popis 1500pF ±20% Film Capacitor 63V Acrylic, Metallized 0805 (2012 Metric)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±20% Dielektrický priemer Acrylic, Metallized
popis CAP FILM 1500PF 20% 63VDC 0805 Prúd - únik 63V