63MU155M4532
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 63MU155M4532
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP FILM 1.5UF 20% 63VDC 1812
listoch: 63MU155M4532.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie 63MU155M4532
Číslo dielu 63MU155M4532 Výrobca Rubycon
popis CAP FILM 1.5UF 20% 63VDC 1812 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 17754 pcs Dátový hárok 63MU155M4532.pdf
Napätie - DC - tolerancia 1.5µF
ukončenie - Veľkosť pozemnej plochy -
Veľkosť / rozmer 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) séria PMLCAP®, MU
Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia DC Link, DC Filtering polarizácia 1812 (4532 Metric)
Ostatné mená 63MU1.504532X
63MU1.504532X-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Výrobné číslo výrobcu 63MU155M4532
Životnosť @ Temp. - Výška - sedenie (Max) 0.110" (2.80mm)
Vlastnosti - Rozšírený popis 1.5µF ±20% Film Capacitor 63V Acrylic, Metallized 1812 (4532 Metric)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±20% Dielektrický priemer Acrylic, Metallized
popis CAP FILM 1.5UF 20% 63VDC 1812 Prúd - únik 63V
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
63MU153MZ12012
63MU153MZ12012
výrobcovia: Rubycon
popis: CAP FILM 0.015UF 20% 63VDC 0805
Skladom: 68918 pcs
Stiahnuť ▼: 63MU153MZ12012.pdf
RFQ
63MU152M2012
63MU152M2012
výrobcovia: Rubycon
popis: CAP FILM 1500PF 20% 63VDC 0805
Skladom: 55049 pcs
Stiahnuť ▼: 63MU152M2012.pdf
RFQ
63MU155M4532X
63MU155M4532X
popis: CAP FILM 1.5UF 20% 63VDC 1812