63MU104M3216
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 63MU104M3216
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP FILM 0.1UF 20% 63VDC 1206
listoch: 63MU104M3216.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie 63MU104M3216
Číslo dielu 63MU104M3216 Výrobca Rubycon
popis CAP FILM 0.1UF 20% 63VDC 1206 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 80950 pcs Dátový hárok 63MU104M3216.pdf
Napätie - DC - tolerancia 0.1µF
ukončenie - Veľkosť pozemnej plochy -
Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) séria PMLCAP®, MU
Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia DC Link, DC Filtering polarizácia 1206 (3216 Metric)
Ostatné mená 63MU0.103216X
63MU0.103216X-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Výrobné číslo výrobcu 63MU104M3216
Životnosť @ Temp. - Výška - sedenie (Max) 0.047" (1.20mm)
Vlastnosti - Rozšírený popis 0.1µF ±20% Film Capacitor 63V Acrylic, Metallized 1206 (3216 Metric)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±20% Dielektrický priemer Acrylic, Metallized
popis CAP FILM 0.1UF 20% 63VDC 1206 Prúd - únik 63V