63MU102M2012
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 63MU102M2012
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP FILM 1000PF 20% 63VDC 0805
listoch: 63MU102M2012.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie 63MU102M2012
Číslo dielu 63MU102M2012 Výrobca Rubycon
popis CAP FILM 1000PF 20% 63VDC 0805 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 68514 pcs Dátový hárok 63MU102M2012.pdf
Napätie - DC 63V Napájacie napätie - AC -
tolerancia ±20% ukončenie Solder Pads
Veľkosť / rozmer 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) séria PMLCAP®, MU
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0805 (2012 Metric) Ostatné mená 63MU0.00102012X
63MU0.00102012X-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.039" (1.00mm) Vlastnosti -
Dielektrický materiál Acrylic, Metallized Detailný popis 1000pF Film Capacitor 63V Acrylic, Metallized 0805 (2012 Metric)
kapacitné 1000pF aplikácia DC Link, DC Filtering