50USR4700M22X45
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 50USR4700M22X45
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu SNAP TERMINAL
listoch: 1.50USR4700M22X45.pdf2.50USR4700M22X45.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 50USR4700M22X45
Číslo dielu 50USR4700M22X45 Výrobca Rubycon
popis SNAP TERMINAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 37196 pcs Dátový hárok 1.50USR4700M22X45.pdf2.50USR4700M22X45.pdf
Napätie - hodnotené 50V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.866" Dia (22.00mm)
séria USR hodnotenie -
polarizácia Polar Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.850" (47.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 4700µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C kapacitné 4700µF