50USG5600MEFCSN22X40
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 50USG5600MEFCSN22X40
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 5600UF 20% 50V SNAP
listoch: 1.50USG5600MEFCSN22X40.pdf2.50USG5600MEFCSN22X40.pdf
  • správa
Špecifikácie 50USG5600MEFCSN22X40
Číslo dielu 50USG5600MEFCSN22X40 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 5600UF 20% 50V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 43264 pcs Dátový hárok 1.50USG5600MEFCSN22X40.pdf2.50USG5600MEFCSN22X40.pdf
Napätie - hodnotené 50V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.866" Dia (22.00mm)
séria USG Ripple Current @ nízkej frekvencie 3.43A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.945A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Ostatné mená 1189-3938
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks
Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 5600µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
kapacitné 5600µF aplikácia General Purpose